За підтримки товариства "Знання України"

Школа Астрономії
Світлани Герасименко

Вивчайте Всесвіт з нами!

Школа Астрономії Світлани Герасименко при Київському планетарії – це дитячий «космічний простір» для вивчення астрономії! Запрошуємо дітей від 5 до 14 років та дорослих на цікаві та корисні заняття.
/OO
OO
Дослідження
/SS
SS
Вивчення
/KK
KK
Знання

Про нас

Центр «Школа астрономії» при Київському планетарії працює вже понад 15 років. Спочатку центр був гуртком астрономії, в якому діти вивчали основи астрономії та космонавтики.
Сьогодні - це великий Центр, в якому проводяться заняття для дітей і дорослих. Заняття проводить кандидат фіз.-мат. наук, лектор планетарію Герасименко Світлана. Для проведення тематичних занять з випускниками та дорослими Центр запрошує вчених з Головної астрономічної обсерваторії.
З 2015 року відкрито групу для дошкільнят (з 5,5 років), де дітям в ігровій, невимушеній формі подається інформація про природу космосу.
Заняття проводяться один раз на тиждень у вихідні дні. Групи формуються відповідно до віку дітей. Ви можете обрати курс викладання українською, англійською або російською мовою.
Слухачі «Школи астрономії» беруть участь у всіх заходах, які проводить планетарій, проводять спостереження, виїжджають на екскурсії.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ЦЕНТРУ:

- Центр «Школа астрономії» надає 12 тематичних зустрічей-занять з астрономії у першому семестрі (жовтень-грудень), та 13 зустрічей-занять у другому семестрі (січень-квітень) за авторським курсом «Основи астрономії».
- Курс розрахований на одне відвідування на тиждень.
- У разі пропуску, дитині на заявлену електронну адресу висилаються матеріали зустрічі (тема, творче та домашнє завдання), тому пропуск заняття не є підставою для перерахунку грошей.
- На заняттях діти знаходяться без батьків.
- Не допускаються на заняття діти з інфекційними захворюваннями або їх ознаками.
- Центр працює у період осінніх та весняних канікул.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ У ПЕРШОМУ СЕМЕСТРІ 2019-2020 РР. (ЖОВТЕНЬ-ГРУДЕНЬ):

Субота

10-00 –5-й рік навчання англійською (вищий рівень) для дітей 10-15 років
11-00 – 2-й рік навчання англійською (вищий рівень) для дітей 10-13 років
12-00 – 3-й рік навчання англійською (середній рівень) для дітей 9 -10 років
13-00 – 2-й рік навчання (рос. мова)
14-00 – 5-й рік навчання (укр. мова)
15-00 – 1-й рік навчання (рос. мова)

Неділя

10-00 – 3-й рік навчання (рос.м.)
12-30 – 4-й рік навчання (укр.м.)
14-00 – 2-й рік навчання (укр.м.)
16-00 – 1-й рік навчання (укр.м.)

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ У ДРУГОМУ СЕМЕСТРІ 2019-2020 РР. (СІЧЕНЬ-КВІТЕНЬ):

Неділя

10-00 – 3-й рік навчання (англ.м.)
11-00 –5-й рік навчання (англ.м.)
11-00 – 3-й рік навчання (рос.м.)
11-00 – 4-й рік навчання (рос.м.)
12-00 – 1-й рік навчання (рос.м.)
13-00 – 2-й рік навчання (укр.м.)
14-00 – 5-й рік навчання (рос.м.)
15-20 – 2-й рік навчання (рос.м.)
16-15 – 1-й рік навчання (укр.м.)

Переваги нашої школи

Заняття проводяться один раз на тиждень у вихідні дні.
Заняття проводяться для дітей від 5 до 14 років та дорослих. Групи поділені за віком. Дошкільнята проходять курс у захоплюючій та невимушеній ігровій формі.
Ви можете обрати курс українською, англійською або російською мовами викладання.

Відгуки наших учнів

/Руденко
ЯрославВ астрономічній школі я дізнався багато цікавого про космос і як все влаштовано, про сузір'я і планети і таке інше. Спочатку було цікаво вивчали Сонячну систему і не тільки, а в кінці, хоча і було складно, але я тепер знаю, як влаштовано Всесвіт. Мені там сподобалось, головне - було дуже цікаво! - Руденко Ярослав -
/Герасименко
АндрійКоли мені було 5 років, мене, як і кожну дитину цікавило все нове і незвідане навколо. В підручнику із астрономії за 11 клас, по якому навчався мій старший брат, я побачив малюнок нашої Сонячної системи. Вирішив намалювати свою «версію». А потім мої батьки цілком випадково дізналися про конкурс малюнку у планетарії та надіслали туди цей малюнок. У тому конкурсі я був у числі переможців і отримав абонемент на навчання у школі астрономії, де викладала Світлана Володимирівна. І ось так несподіванно у 5 років я став "школярем", та ще й з навчанням по вихідних рано-вранці. Але усі мої "однокласники" навипередки бігли у клас, тому що знали, що на нас знову і знову чекає щось страшенно цікаве. А коли нас знімало телебачення, брали інтерв"ю, потім показували у новинах, друкували статті про нас у журналах - якими ми тоді себя вважали дорослими та крутими! Моєю улюбленою темою були екзопланети, тому що я вірю, що ми не єдині у Всесвіті! - Герасименко Андрій -
/Бондаренко ВладШкола астрономії – дуже цікаве місце, де можна навчитися астрономічній грамоті. Навчаюсь 5-й рік. Цікава подача інформації, легко сприймається. - Бондаренко Влад -

ВАРТІСТЬ АБОНЕМЕНТУ ЗА ПЕРШИЙ СЕМЕСТР

 • Групи з українською або російською мовами навчання
 • 1950 грн
 • В групі від 3 до 10 дітей

  Пробне заняття – 100 грн
 • Індивідуальні заняття і заняття з дошкільнятами
 • 250 грн
 • Українською або російською мовами навчання (45 хв)
 • Групи з англійською мовою навчання
 • 2600 грн
 • В групі від 2 до 8 дітей

  Пробне заняття – 150 грн
При оплаті навчання за двох і більше дітей з однієї сім’ї – знижка 10% за кожну дитину.